Krásnou

4. adventní neděli přeji! 

15 komentářů:

 1. I Tobě Marionnetko, betlém je úžasný,
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Marionnetko, koncert jsem zase letos propásla. Ten termín je prostě nabitý jinými aktivitami.. (sbor si poslechnu u nás 23.12., ale šlo mi o váš kostel a atmosféru...).Betlém je úžasný!! Snad se mi někdy v budoucnu podaří sbírku betlémů doplnit o podobný, i když už teď je jasné, že tak nádherný jako tvůj nebude.. Měj krásné a pohodové dny. Kdykoliv jedu "okolo", vzpomínám (tzn. téměř denně :-)). HanaL.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HanaLko, není všem dnům konec, třeba to někdy s koncertem vyjde. A betlém Ti ráda věnuji, jen je náročnější na místo :)) U nás venku by nepřežil psí lásku a doma - kam s ním ? :).
   P.S. Děkuji za PFku a zkus někdy po ránu na křižovatce zablikat dálkovýma, když uvidím, budu mávat u posledního okna napravo :)))
   Měj pěkné dny!

   Vymazat
  2. .. blikat budu jako o život :-)!!! Betlém je nádherný, nemohla bych ho přijmout, je to spousta práce... krásný a klidný předvánoční čas.

   Vymazat
 3. Nádherné fotky, krásný betlém. Přejeme poklidné vánoční svátky.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný betlém...Maria s Ježíškem,sv Josef i anděl v prostinké podobě se nejvíc blíží realitě...Váš kostel je asi velice starý a máte v něm i koncerty,určítě má krásnou akustiku..nevím jeli odsvědcený nebo se tam konají pobožnosti..to jen že mě to zajímá....Tak klid a pohodu do duše..Dája

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dáji, kostel je spíše jakési staré krásné torzo a jen dvakrát do roka na Vánoce a Velikonoce se sejdou fajn lidi, sousedi.. Pro radost i zachování nyní už tradice. Přeji pokoj, zdraví a naději!!

   Vymazat
 5. Krásné pohodové vánoce přeji
  Věra

  OdpovědětVymazat
 6. Věrko, Tobě i Tvým blízkým přeji šťastné prožití, pohodu, klid a tu svou nezapomenutelnou chvilku!

  OdpovědětVymazat
 7. Marionetko, moc pěkné fotečky.
  Přeji Ti krásné prožití svátků vánočních a v Novém roce hlavně zdravíčko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuji a i já se připojuji s přáním pohodových dní!

   Vymazat
 8. Marionnetko, krasne! Tradice i kostel! Mej prijemny den, Katerina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katko, Tebe hltám a každý den se těším, čím zase překvapíš! Děkuji za inspirace a přeji krásné stále předvánoční dny!

   Vymazat